Lehed

pühapäev, 17. jaanuar 2016

Detsembri kuu - jõulukuu!

Keskendusime jõulupeoks ettevalmistustele.

Viiendikel käisid kaks nädalat enne jõule koolis ka päkapikud.

Ühiselt tegime jõulupeoks ka uudisteklipi. Kahjuks polnud seda jõulupeol küll kõige parem jälgida. Kuna helitehnika vedas alt ning lisaks sai teine ka natukene pikk. Samas tahtsin õpilastele võimalikult palju vastu tulla ja nende enda ideesid kaasata.
Küsimused ja vastused mõtlesid nad ise välja.
Polnud minu taktikepi järgi pähe õppimist, vaid natukene suunatud loovus oma ehedamas vormis. Seega hea kogemus oli seda kõike koos teha ja samas õppida, mida järgmine kord veel paremini teha.

Rõõm on ka selles, et koolipere on suureks paisunud ja Jõulupeole tuleb kohale niivõrd palju vanemaid, et seltsimaja jääb tervele koolile ikkagi pisikeseks. Järgmisteks aastatakse leiame paremad võimalused, et kõik saaksid koos olemist nautida.

Päkapikk valmistas viiendikele ka jõuludeks väikesed kingitused:

Olen siiralt tänulik lastevanematele, et nad mind meeles pidasid ja veel niivõrd kauni kingitusega. Need muutsid minu pühad kui ka sünnipäeva tunudvalt soojemaks ja kaunimaks! Sellel aastal oli Jõuluvaheaeg mõnudalt pikk - 2,5 nädalat, Seega oli aega, et välja puhata ja kodus olemist nautida ning jaanuaris jälle uue hooga alustada.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar