Lehed

kolmapäev, 17. september 2014

Teine nädal.

Kool on saanud korralikult hoo sisse. Lapsed on hakanud hindeid saama ja ka õpiabi on avatud.

Sellega seoses kuulutan ka siin välja, et kasutame hästi ära seda aega kui lastel on poolikud tunnid. Poisid saavad minu õpiabisse tulla esmaspäeviti 6. ja 7. tund. Tüdrukuid ootan aga kolmapäeviti 6. ja 7. tund. Kuna mul pole veel väga südant halbu hindeid sisse kirjutada, siis võib ekoolist leida märget MA - see tähendab, et vastav töö tuleb järele vastata ja selgeks õppida. Viitest saate vast juba ise aru. Kirjutan hinnetele juurde kommentaaridesse protsente - saate ise ka järele uurida, kas oli 100% viis. Trimestri hinde välja panekul arvestan protsentidega mitte ainult hinnetega.

Esmaspäevasel klassijuhataja tunnil oli meil võtmesõnaks KUULAMINE
Harjutasime üksteise kuulamist ning üksteisele sõna andmist. Jõime kodukootud morssi ja maiustasime õpetaja Eleni saadetud šokolaadiga.

Lõpus mängisime veel kuulamise peale ka mängu. Üks pidi joonistama enda pildile mõned geomeetrilised kujundid. Teine ei tohtinud piiluda ja pidid kuulamise järgi samasugused kujundid enda paberile joonistama. Nad said sellega üpris edukalt hakkama!
Siin mõned fotosüüdistused sellest, mis toimub klassis siis kui tüdrukud allkorrusel hoolega heegeldavad!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar